Stylové a praktické diáře pro každý den

Preferujete papír a tužku před chytrými a moderními technologii? Máte rádi přehled o vašich plánech? Vyberte si z široké nabídky stylových a praktických diářů pro každý den, které si u vás určitě najdou svoje využití.

Výroba různých velikostí a výhodné nabídky pro firmy

Potřebujete nový diář? Spolehněte se v tomto ohledu na českou výrobu od tradičního výrobce kalendářů, diářů a zápisníků. Naším posláním je přinášet více krásy, radosti a inspirace pro vás vzácný čas prostřednictvím kalendářů a zápisníků, a to 365 dnů v roce. S námi už nepropásnete žádnou akci ani důležitou událost. Za dobu více jak dvacetileté specializace na tvorbu kalendářů a diářů jsme se stali největším českým producentem nejrůznějších typů výrobků s kalendáriem. Výroba diářů nás velmi těší. Naše roční produkce čítá již více než 6 milionů kusů. Kalendáře a diáře Helma navíc můžete najít ve dvaceti evropských zemích. Výhodné nabídky přinášíme i pro firmy. Konkrétně v letošním roce máme nabídku min. 20% slevy pro firmy ihned. Pro ostatní zákazníky nabízíme dopravné zdarma již od 600 Kč.

Aktuální produktová řada

V aktuální produktové řadě naleznete různé druhy zápisníků a kalendářů. Využít tak můžete plánovací diář, ve kterém naleznete dostatek místa pro vaše poznámky a zapsání důležitých dat i termínů. Týdenní diář díky své kompaktní velikosti hravě schováte i do té nejmenší kabelky nebo brašny. Díky tomu tak máte neustále přehled o tom, co máte na příští dny a týdny v plánu. Denní diář je možné si vybrat z mnoha designů, materiálů desek a moderních barev.

Široký výběr různých typů

Pokud sháníte konkrétní rozměr, který bude vyhovovat přesně vašim potřebám a požadavkům, pak si z nabídky produktů určitě vyberete. Bude vaším vyvoleným diář A5, nebo si raději pro vaše plánování zvolíte diář A6?

Publikováno: 23. 05. 2022

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Dvořáková