Kde nechat zhotovit firemní textil?

Konec roku se blíží a vy přemýšlíte, jak utratit zbylé peníze, které má firma k dispozici na letošní rok? Nechte udělat firemní trička, mikiny, případně jiný textil. Oblečení s logem firmy se vždycky hodí, ať už ho mají nosit zaměstnanci, nebo jím obdarujete třeba věrné zákazníky. Chcete-li opatřit firemní textil, máte vlastně dvě možnosti. Buď se obrátíte na nějakou reklamní agenturu, která zajišťuje potisk textilu a jiných produktů, nebo se vydáte do velkoobchodu. Nebojte, i tam jsou schopní textil opatřit výšivkami či potiskem.

Velkoobchod Xfer z Brna

Za velmi výhodné ceny nabízí nejrůznější textil velkoobchod Xfer, který má kamennou pobočku v Brně. Tam se můžete stavit, kdybyste si chtěli oblečení, látky a barvy prohlédnout na vlastní oči. Jinak je ale možné všechno vyřešit online, takže vůbec nemusíte být z Brna a okolí. Velkoobchod prodává opravdu rozmanité množství textilu – trička, polokošile, mikiny, fleece mikiny, bundy a vesty, čepice, tašky, má také sportovní oblečení a pracovní oblečení. Prodává tedy například kuchařské zástěry či jiné oblečení vhodné pro konkrétní pracovní pozice. Běžné oblečení je dost univerzální. Podívejte se třeba do kategorie https://www.xfer.cz/tricka/dlouhy-rukav. Objevíte tam trička s dlouhým rukávem pro muže, ženy i děti. Nebylo by dětské bodýčko s logem vaší firmy roztomilé?

Nechte si doporučit vhodný potisk či výšivku

Xfer s vámi probere vaše představy a pak vám doporučí vhodný způsob potisku. Realizuje sítotisk, digitální potisk i techniku nažehlování. Grafické podklady můžete dodat v křivkách, nebo si je nechat vytvořit přímo od Xfer – viz https://www.xfer.cz/sluzby. Ke každé zakázce se přistupuje individuálně a opravdu na všem se dá vždy domluvit. A ceny? Ty jsou velmi příznivé, a kdyby vám to ještě nestačilo, podívejte se na webu do kategorie Výprodej.

Publikováno: 29. 11. 2022

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Dvořáková