Půjčka pro začínající podnikatele se pojí s minimální administrativou

Bez papírování a dlouhého čekání, i takový může být moderní úvěr, který je určený pro nováčky mezi OSVČ. Osobní schůzka není nutností, všechno podstatné totiž vyřešíte online. Vyberte si částku a také lhůtu splatnosti, půjde to velmi snadno. Krátký formulář nebude mít složité otázky, stačí jen základní osobní údaje a číslo IČ, kterým prokážete, že opravdu aktivně podnikáte. Dlouhé telefonování už není na pořadu dne, vzít si úvěr je jednoduché. Vyberte si proto řešení, které bude skutečně na míru. Není podstatné, jestli začínáte podnikat nebo už máte pár let kariéry za sebou, takové věci tady o ničem nerozhodují.

Začínáte na pěti tisících

Kolik si vlastně můžete půjčit a na jak dlouho? Možností je celá řada, vyberte si mezi nimi takovou, s níž budete zcela spokojeni. Půjčka pro začínající podnikatele je spojená s rychlostí, můžete ji mít na svém bankovním účtu ještě dnes. Stačí jen splnit několik málo podmínek a vyřešit formality, které jsou nutné u každého podobného úvěru. Výhodou je také, že půjde o neúčelový produkt. Jinými slovy, dotaz na konkrétní účel nedostanete, peníze můžete použít na vše, co se týká vašeho podnikání. Tedy nákup software do vašeho PC nebo nářadí do dílny, nabízí se i financování reklamy, která k vám přivede nové klienty. A jaká částka je k dispozici?

- 5 000 Kč jako minimum, méně si půjčit touto formou nelze. A využití je už jenom na vás.

- 30 000 Kč je nejvyšší možná částka, se kterou lze operovat. Co třeba malá rekonstrukce?

- Lhůta splatnosti je také na klientovi, vybírat si lze v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů

Časová úspora na prvním místě

Velkou výhodou je hlavně to, že nemusíte nikam chodit. Půjčka na podnikání má svá jasná pravidla, začnete krátkým formulářem, v němž se představíte. Nemusíte nikam spěchat, protože podobný dokument můžete otevřít kdykoliv, žádostí se sbírají 24/7. Rozhodnout se tedy lze například i během půlnoci.

Publikováno: 11. 07. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Adéla Zadrobílková