Likvidace vozidel vám může ještě vydělat!

Spousta lidí nechá staré auto odstavené někde na parkovišti či na zahradě. Nechtějí se zaobírat vyřizováním jeho ekologické likvidace, jak ji předepisuje zákon. Navíc se bojí těch všech nákladů. Přitom je všechno úplně naopak. Auto se dá zlikvidovat ekologicky bez starostí, a ještě za to můžete získat peníze. Klíčem je obrátit se na spolehlivou společnost, která všechno zařídí. V Liberci, Jablonci nad Nisou, Frýdlantu, Turnově, Mladé Boleslavi, Semilách, Hrádku nad Nisou, Tanvaldu a okolí výkup aut a jejich následnou ekologickou likvidaci nabízí společnost Ekologická likvidace vozidel Raspenava. Pro vaše vozidlo si v této oblasti sama přijede, odtah do 100 km je zdarma.

Za auto obdržíte až 10 000 Kč

Společnost vykupuje a likviduje auta veškerých značek a vyplácí za ně až 10 000 Kč. Konečná částka je závislá na druhu, roku výroby, stavu vozidla a využitelnosti náhradních dílů, bližší informace vám podají přímo odborníci společnosti. Zkuste je kontaktovat a dozvíte se více.

Odhlášení z registru mohou provést za vás

Po převzetí autovraku dostanete potvrzení o ekologické likvidaci vozidel. To budete potřebovat, až půjdete na úřad vyřadit auto z registru vozidel. Složitá formalita to není, jen musíte dojít na úřad. Pokud byste tím nechtěli ztrácet čas, společnost i tohle v rámci likvidace vozidel zajišťuje. Když jí udělíte plnou moc, může se o vyřazení vozidla z registru postarat místo vás. Jediná starost, která pak zbyde na vás, je zrušit povinné ručení u pojišťovny, kde máte auto pojištěné. To už si musíte zařídit sami, jde však o velmi jednoduchou záležitost. Budete muset předložit zelenou kartu a velký technický průkaz, kde je jasně vyznačeno, že vozidlo už je vyřazeno z registru. Odhlášení ručení se tedy vykonává jako úplně poslední krok. Ekologická likvidace vozidel je hračkou!

Publikováno: 26. 08. 2022

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Dvořáková