Prodejte staré auto třeba hned zítra a za hotové

Hledáte na zahradě místo, kam postavit bazén či pergolu, avšak přes rok vám tam překáží nepojízdné auto, do jehož opravy se vám již nechce investovat? Prodejte ho za hotové.

O stará auta je dnes zájem, ale… Musí jezdit, být bezporuchová, s nízkou spotřebou… Prostě těch „ale“ je tolik, že prodat staré auto není vůbec snadné. Autobazary si svůj sortiment dovezou zvenčí. Prodej svépomocí raději nezkoušejte. Nakonec na něm proděláte. Stojí obrovské množství úsilí, času a nervů. Jste totiž standardní prodávající a na prodanou věc držíte záruku. Takže typická zkušenost – to, za kolik auto prodáte, není konečná cena. Kupující se ještě určitě ozve s reklamací a s požadavkem na snížení kupní ceny.

Staré i nepojízdné auto však prodat jde. Dokonce extrémně rychle a ani nemusíte čekat na peníze. Prodáte ho za hotové. Peníze dostanete hezky z ručky do ručky. V dnešní době je to častý požadavek prodávajících. Prodej automobilu je mnohdy řešením, kdy potřebujeme peníze rychle a mimo standardní bankovní účet. Služba Zahotove.cz funguje rychle a počítá s výplatou peněz na ruku.

Jak tedy prodat auto za hotové třeba hned zítra?

Zahotove.cz se specializuje na likvidace vozidel. Vykoupí od vás vůz v jakémkoliv stavu. Ten zánovní, avšak zejména starý, nepojízdný, klidně autovrak. Může jít i o veterány, dodávky, nákladní vozidla či některé stroje. Výkup je možný od soukromníků i firem. Nemusí jít jen o jeden automobil, ale i větší vozový park.

Ozvěte se službě ještě dnes. Obratem dostanete odhad ceny za váš vůz. Služba funguje celorepublikově. Ať jste odkudkoliv, již zítra může být zástupce služby u vás a auto od vás odkoupí s výplatou peněz v hotovosti na ruku. S sebou přinese jednoduchou smlouvu, domluvit se můžete i na odhlášení vozidla z registru firmou zcela na klíč. Auto si služba odveze na vlastní náklady.