První půjčka zdarma: Vaše šance jak si půjčit a nepřeplatit se

Potřebujete rychlou finanční injekci, ale odrazuje vás vysoké RPSN mikropůjček? Pak se zaměřte na produkty, v rámci kterých lze získat první půjčka zdarma. Pokud částku vrátíte v termínu, nezaplatíte navíc vůbec nic. Vrátíte pouze takovou částku, jakou si od nebankovní společnosti půjčíte. Proč poskytovatelé půjčují „zdarma“? Nabízí se otázka, co nebankovní společnosti z půjček zdarma mají. Jedná se o marketingový tah, v rámci kterého se s produktem seznámí noví spotřebitelé. Někteří půjčku skutečně využijí pouze jednou, dodrží smluvní podmínky a nezaplatí nic navíc. Ale najde se i množství těch, kteří si půjčí opakovaně – další půjčky jsou již zpoplatněny.

Podmínky pro získání první půjčky zdarma

K základním požadavkům většiny nebankovních společností patří plnoletost, české státní občanství, dobrá platební morálka (kontroluje se registr dlužníků) a bonita. Další podmínkou je být novým klientem. Stávající nemají na první půjčku zdarma nárok. Vyřízení první půjčky zdarma je rychlé a splníte-li všechny požadavky, budete mít peníze na účtu již do několika desítek minut. Nečeká vás žádné složité papírování, vše vyřídíte online a nezaplatíte žádné skryté poplatky. A samozřejmě vás nikdo nemůže nutit, abyste si půjčili opakovaně.

Kteří poskytovatelé první půjčku zdarma nabízí?

K nejznámějším produktům v dané kategorii patří Zaplo půjčka ve výši až 8000 Kč a splatností max. 30 dní. Za pozornost stojí také BB půjčka ve výši až 5000 Kč a splatností 30 dní. Nevýhodou je minimální věk 21 let. Zdarma vám napoprvé půjčí i zavedený poskytovatel CreditON. Konkrétně až 8000 Kč na dobu 30 dní. Aktuální přehled nabídek najdete v tomto článku na téma "první půjčka zdarma".

Publikováno: 06. 10. 2017 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: finance

Autor: Milena Dvořáková

Tagy: první půjčka zdarma | půjčka zdarma přehled