Vracení daní ze zahraničí: Nenechte si ujít tisíce eur!

Pracujete v Německu, Rakousku nebo Holandsku a odvádíte tam daně? Pak máte s velkou pravděpodobností nárok na vrácení přeplatku. Průměrná výše vrácené daně se pohybuje okolo 1210 eur, ale může být i mnohem vyšší. Škoda nechávat tyto peníze ležet ladem!

Proč je vrácení daní ze zahraničí tak složité?

Podat daňové přiznání je složitá záležitost i v češtině, natož v cizím jazyce a podle cizích zákonů. Německé formuláře a legislativa můžou být pro běžného člověka neprostupnou džunglí. Můžete se však obrátit na odborníky, kteří vás celým procesem provedou takříkajíc za ručičku.

Částka, která vám však může přistát na účtu, rozhodně není zanedbatelná. Pokud máte zájem o vrácení daně Rakousko, pravděpodobně půjde o částku v rozpětí 636 € až 3517 €. V případě daně Německo jde o ještě zajímavější cifru, obvykle pohybuje od 703 € do 5041 €.

Co se týče vrácení daně Nizozemsko (Holandsko), většinou kde o 546 € do 3 694 €.

Společnost TJ-Legal platí za jedničku ve zpracování daňových přiznání pro Čechy pracující v zahraničí. S TJ-Legal se nemusíte ničeho obávat:

  • Zkušenost díky statisícům daňových přiznání: Tým TJ-Legal má bohaté zkušenosti a pomůže vám získat zpět maximální možný přeplatek.
  • Vše za vás: TJ-Legal se postará o vše od A do Z. Vyplní daňové přiznání, zajistí potvrzení od českých úřadů a odešle vše na příslušné úřady v zahraničí.
  • V češtině: Celá komunikace probíhá v češtině, takže se nemusíte trápit s němčinou ani jiným cizím jazykem.
  • Minimum starostí: TJ-Legal vám maximálně usnadní celý proces. Vy jen dodáte potřebné dokumenty a o nic dalšího se nemusíte starat.

Freistellung: Osvobození od srážkové daně pro podnikatele

Pro podnikatele a firmy podnikající ve stavebnictví v Německu zajišťuje TJ-Legal vyřízení tzv. Freistellungbescheinigung. Jedná se o osvobození od stavební srážkové daně, které je nezbytné pro všechny Čechy, kteří chtějí v Německu vykonávat stavební činnosti a dostávat 100% svých výdělků.

  • Nemusíte platit 15% srážkovou daň.
  • Vaše příjmy budou o 15% vyšší.

Získat zpět přeplatek na daních ze zahraničí nikdy nebylo jednodušší. TJ-Legal vám pomůže s celým procesem a zajistí, že dostanete zpět všechny peníze, na které máte nárok. Neváhejte a kontaktujte odborníky na vrácení daní ještě dnes!

Publikováno: 05. 04. 2024

Kategorie: Finance

Autor: Simona Jarošová