Nižší náklady a méně časté kontroly úředníků: Zřiďte si virtuální sídlo!

Správný podnikatel nikdy neutrácí více než je nezbytně nutné, snaží se optimalizovat náklady a hledá nejvýhodnější řešení. Peněz není nazbyt a než je takříkajíc vyhazovat z okna, raději je investovat do rozvoje samotného byznysu. Jednou z možností, jak ušetřit slušný „balík“, je přesídlit do virtuální kanceláře. Ta představuje výhodnou alternativu pro všechny, kteří k podnikání nepotřebují fyzické sídlo. Její podstata spočívá ve společném sdílení jedné kanceláře s několika dalšími subjekty. Jde o zcela legální metodu, která je populární zejména v západních zemích, stále větší oblibě se však těší i u nás.

Poznejte výhody virtuální kanceláře na vlastní kůži

Virtuální kancelář má celou řadu výhod, mezi které nepatří jen velmi nízká cena (několikanásobně nižší než klasický pronájem), ale i fakt, že se nachází na lukrativní adrese v hlavním městě. Sídlo firmy v Praze přináší další benefity v podobě vyšší prestiže firmy a malé pravděpodobnosti kontroly ze strany úřadů. Mezi přidružené služby patří i možnost zastupování před třetími osobami a úředníky. Chcete-li si tyto záležitosti vyřídit sami, jednoduše využijete moderní a plně vybavenou zasedací síň. Poskytnutí sídla samozřejmě nespočívá pouze v propůjčení atraktivní adresy. V kanceláři pracuje vyškolený administrativní pracovník, který se stará o vaši korespondenci a pravidelně vám ji přeposílá. V případě potřeby zvládne i další úkony, které vám ušetří spoustu času. Shrnuto a podtrženo, s virtuální kanceláří a sídlem firmy v hlavním města můžete skutečně jen získat.

Sídlo v Praze za pár stovek

Pokud se bez fyzické kanceláře skutečně obejdete, nesnažte se ušetřit přesídlením firmy do vašeho obýváku. Již za několik set korun měsíčně můžete využívat sídlo na Praze 3 a jen o něco dráž dokonce na Praze 1. Všechny potřebné informace získáte na webových stránkách specializovaných firem, které se zabývají pronájmem virtuálních sídel.

Publikováno: 10. 08. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: Milena Dvořáková