Další etapa výstavby v rezidenční čtvrti Na Vackově znamená byty pro nové majitele

Byty Na Vackově se rozrůstají o nové bytové domy. Nacházejí se v části Horního Žižkova, kde přibývají další bytové domy a byty. Žižkov patří rozhodně mezi žádanou adresu v hlavním městě, takže po bytech je vždy velká poptávka. Už v první etapě výstavby se byty prodaly velmi rychle, což lze očekávat také nyní. Určitě se vyplatí na nabídku podívat, dokud je stále dostatek bytů k dispozici a je z čeho vybírat.

Atraktivní lokalita znamená atraktivní bydlení

Samozřejmě vždy záleží na tom, kde bydlíte. Můžete mít krásný byt, ale pokud je na špatném místě, nebudete z toho mít radost. Před lety bylo poměrně trendem stěhovat se za Prahu do umělých satelitů, což už dnes rapidně opadá.

Lidé zkrátka pochopili, že i když bydlí u Prahy, tak do města, do centra dění, to potom mají daleko. Ať už jsou důvodem ucpané silnice v ranní špičce při cestě do práce, nebo když si chcete večer prostě jen tak někam zajít, aniž byste museli absolvovat malý výlet. V satelitu totiž nic není. Mít tak přímo třeba byt na Praze 3, zkrátka bude mít vždy výhody. Všude to budete mít blízko, bez zdlouhavého dojíždění a dnešní moderní byty ve městě vám navíc dokáží nabídnout maximální komfort a klid, který dříve někteří z nás hledali právě za Prahou.

Moderní byty se vším všudy

Nová etapa výstavby Bytů Na Vackově přidává k 5 původním bytovým domům ještě 4 další. Vznikají zde nové byty v moderních budovách, které jsou charakteristické svým funkčním řešením interiéru a minimalistickým designem.


Celkově zde přibude:

    - 158 garážových stání

    - 232 bytů

    Byty jsou po všech stránkách moderní, nabídnou prosvětlené prostory po celý den a budete se zde cítit zkrátka dobře. Kromě toho jsou vhodné jako investiční byty, které vám pomohou v dnešní nejisté době uchovat hodnotu vašich peněz. Využít můžete rovněž zvýhodněného financování s lepším úrokem, které vám pořízení bytu usnadní.

    Publikováno: 01. 03. 2023 / Aktualizováno: 02. 03. 2023

    Kategorie: Bydlení

    Autor: Milena Dvořáková