V rezidenční čtvrti Byty u parku už jsou na prodej jen poslední byty! Investujete?

Asi není potřeba dvakrát zdůrazňovat, že nemovitosti jsou v dnešní době velmi dobrou investiční příležitostí. Patří mezi ně také rezidenční čtvrť Byty u parku, kde už jsou k prodeji pouze poslední byty. Jak je patrné, jedná se tedy o velmi žádanou lokalitu, kde nebudete mít nouzi o nájemníky. Určitě tak stojí za zvážení pořídit si zde investiční byt.

Dobrá adresa jako lákavá investice

Také pokud byste byt v lokalitě okamžitě nepronajímali, jsou to rozhodně velmi dobře uložené peníze. Zejména v dnešní době, kdy se na nás valí vysoká míra inflace. Pokud je navíc takový byt situován na velmi dobré adrese, nemáte určitě co ztratit a můžete jen získat. Mezi takové lokality pochopitelně patří pražský Žižkov, kde jsou poslední volné investiční byty. V rámci 11 bytových domů zde je celkem 272 bytů, kdy už většina z nich je prodaná. Proto rozhodně neváhejte, pokud máte zájem. Pro byty je charakteristické, že:
  • Nabízejí moderní dispozice
  • Bytové domy jsou citlivě zasazeny do okolní krajiny
Celá lokalita je tak připravená pro moderní bydlení 21. století. Byty jsou vybaveny prvky propojující vnitřní a vnější prostor, jako jsou terasy, balkony a lodžie. V rámci celého komplexu je k dispozici také 277 garážových stání. Pro byty je také charakteristické, že vnitřní prostory se snaží o maximální souznění funkční moderní architektury a funkčního bydlení. Vše je přitom posazeno do klidné lokality poblíž parku. Také samotné bytové domy obklopuje dostatek zeleně.

Volit lze různé velikosti bytů

Jestliže se podíváte na nabídku bytů, můžete si vybírat z rozmanitých možností. Nabídka je samozřejmě již omezená z důvodů posledních zbývajících bytů k prodeji, ale můžete vybírat z dispozic od 1+kk po 5+kk. Byty na prodej Praha 3 tak jsou ideální jak pro jednotlivce, dvojice, tak pro rodiny s dětmi. Okolí také nabízí bohaté možnosti vyžití a všude to je kousek za zábavou, kulturou i službami.

Publikováno: 30. 07. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Dvořáková