Vilapark Klamovka překvapí novými byty v Praze 5, které jsou poblíž přírody

Sen o vlastním bydlení nemusí být díky developerskému projektu Vilapark Klamovka nedosažitelný. Pro mnoho lidí je investice do bytu nejrozumnější řešení, jak se zajistit do budoucnosti. Díky atraktivnímu bydlení v hlavním městě se vám bude krásně žít a budete to mít blízko do práce, za zábavou i sportem. Když se rozhodnete vložit své úspory do moderního bydlení, půjdete správnou cestou. Klamovka byty jsou povedeným developerským projektem, který je prudce designový a rezidentům nabízí potřebné zázemí. Nové byty Praha 5 se nacházejí nedaleko historické zástavby města a upoutají atraktivním vzhledem i okolním volnočasovým využitím.

Co vědět o projektu?

Moderní byty Praha jsou příjemnou volbou pro život. Vilapark Klamovka je složen ze 117 bytových jednotek, které jsou situované do 8 nízkopodlažních rezidencí. K dispozici jsou klasické byty od 1+kk do 4+kk, ale i penthousy 5+kk s terasami nabízející unikátní výhled na historické jádro hlavního města. Ty se nacházejí v posledních podlažích viladomů. Počítejte tedy s rozlohou bytů od 33 do 207 metrů čtverečních. Samozřejmostí je také 140 garážových stání. Na první pohled vás byty Smíchov nadchnou dechberoucím zpracováním exteriéru. Fasáda je nadčasová a architekti zde preferovali funkčnost a propracovanost detailů. Developerem lukrativního projektu je Metrostav Development a.s. Pakliže vás zajímá investice do bytu, tak na nic nečekejte. Do jedné z rezidencí se můžete nastěhovat již v prvním čtvrtletí roku 2024!

Lokalita snů

Krásné novostavby Praha 5 najdete na ulici Podbělohorská na Praze 5, v bezprostřední blízkosti historického centra hlavního města. Patříte-li k milovníkům přírody a sportovního vyžití, coby kamenem dohodil je park Klamovka, ale i přírodní památka Skalka, pak Landronka a přírodní park Košíře-Motol. Nedaleko jsou sportoviště, školky a školy stejně jako restaurace a banky. Rozhodně počítejte s dokonalým dopravním spojením, a to díky zastávkám MHD.

Publikováno: 17. 08. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Dvořáková