Stěhování výrobní linky nemusí trvat věčnost. Jak vše zvládnout rychle?

Stěhování

Podnikání v technologickém odvětví není ani zdaleka statickou záležitostí, protože vyžaduje neustálé přizpůsobování se trhu, konkurenci a ekonomické situaci. V životech mnoha majitelů firem tak přijde alespoň jednou chvíle, kdy musí přesunout své prostory jinam. Je to složité?

Multidisciplinární projekt

Přesunout malý obchod s několika regály pravděpodobně nikomu vrásky na čele neudělá, ale co si počít v případě, kdy vás čeká obávaná přeprava strojů? Několikatunová zařízení v hodnotách milionů korun vyžadují naprosto odlišný přístup.

Nejdříve je samozřejmě nutné je adekvátně demontovat, odpojit ze sítě, zvednout s pomocí profesionálních prostředků, naložit na speciálně upravené kamiony, převézt do cílové destinace, připravit podlahu i rozvody v nové hale, vypracovat dokumentaci a nepočitatelné množství dalších úkonů. Jde vám z toho hlava kolem? Není potřeba se ničeho obávat, protože vsadíte-li na profesionály, nebudete muset řešit téměř nic.

Jak si dopřát klid?

Nejspíše vám nemusíme vysvětlovat, že čím komplexnější péči obdržíte, tím snadnější bude celé stěhování. Vsaďte tedy na kombinaci zvedacích, přepravních, strojírenských, elektrotechnických i legislativních služeb. Zmíněný mix vám poskytne například známá tuzemská společnost Ais Eurelo, která se ve svém oboru pohybuje déle než čtyřicet let.

Podstatnou výhodou je nejen zajištění veškerých úkonů od A až po Z, nýbrž i možnost vám pomoci s expanzí na trhy jiné země. Nezáleží tedy na tom, jestli se chystáte přesunout o sto kilometrů, či o několik tisíc. Nejdříve si však musíte utvořit jasnější představu o tom, jak bude celý multidisciplinární projekt probíhat. Tu získáte díky absolvování nezávazné úvodní konzultace zdarma, během níž si vyslechnete ideální řešení vašeho problému.

Publikováno: 25. 02. 2023

Kategorie: Podnikání

Autor: Milena Dvořáková

Tagy: stěhování | technika