Půjčka pro podnikatele je efektivním řešením pro různé výdaje

Rozhodli jste se opustit zaměstnaneckou dráhu a chystáte se přejít do úplně jiné sféry? Je pravdou, že v roli podnikatele má každý více odpovědnosti sám za sebe, ale nabízí se řada různých atraktivních výhod. Pokud potřebujete finance do začátku nebo máte před sebou nějaký výdaj, který už bohužel nepočká ani den, stačí nahlédnout do nebankovního sektoru úvěrového trhu. Je v něm připravena nabídka, díky níž dostanete rychlou odpověď na svou žádost. Složenka, pořízení software nebo drobné elektroniky, konkrétní důvody nebudou o ničem rozhodovat. To je věc svobodné volby každého, kdo o podobný finanční produkt požádá.

Půjčka až na třicet dní

Jak přesně vypadá půjčka pro podnikatele? Pojďme se podívat na její konkrétní parametry, tedy čísla, ze kterých si lze následně vybírat. Osobní jednání není podmínkou, nebude nutné vyřizovat dlouhý telefonický rozhovor. Podnikatelé nemají na takové věci prostor, musí se věnovat klientům nebo rozvoji své firmy. Naštěstí je zde možnost, která vyžaduje jen online cestu a ušetří čas. Vyžádá si jen minimum osobních údajů. Nutností je také ověření IČO. Díky němu totiž bude jasně patrné, zda je žadatelem o úvěr aktivní podnikatel a nebudou zapotřebí žádné další otázky. A jaká je řeč čísel?

  • 5 000 Kč je minimální částka. Půjčit si ji lze na smartphone, tablet nebo software do PC.
  • 30 000 Kč je maximum. Malá rekonstrukce pracovny nebo její vybavení nábytkem?
  • Lhůta splatnosti má dva stanovené mantinely. Konkrétně jde o 7 a 30 kalendářních dní. 

Na důvody se nikdo ptát nebude

Jsou to klasické půjčky pro OSVČ, zeptají se jen na základní věci a nebudou chtít vědět podrobnosti ze života podnikatelů. Jak dlouho jste už v oboru? Co je předmětem vaší činnosti? Ne, nic podobného se zde zkoumat nebude. Nejde totiž o důležité údaje, které snad o něčem rozhodují. Naopak, konkrétní důvody si každý zájemce může nechat pro sebe.

Publikováno: 05. 02. 2024

Kategorie: finance

Autor: Simona Jarošová