Profesionální tisk štítků a čárových kódů ve vaší firmě? Žádný problém

Termotiskárna

Nejen samotní výrobci zboží, nýbrž i obchody, sklady a další součásti podnikatelského řetězce musí zajistit adekvátní označení jednotlivých položek. To je důležité z hlediska legislativy, identifikace zásob i budoucího účetnictví. Jak danou oblast vyřešit snadno a úsporně?

Jednoduchý proces

Určitě není nutné hledat pomoc od externích poskytovatelů, jelikož veškerého potřebného vybavení i know-how snadno dosáhnete sami. Základem je samozřejmě specializovaná termotransférová tiskárna, jež zvládne jak kancelářské, tak i obchodní a průmyslové úkony. Záleží na konkrétním typu, kdy si lze zvolit z malých zařízení za ceny okolo pěti tisíc korun, stejně jako technologické zázraky v řádech padesáti až sedmdesáti tisíc.

Zajímavou volbou jsou hlavně tiskárny Zebra, které se chlubí dlouhou životností, jednoduchým ovládáním i dobrým poměrem ceny a výkonu. Jejich funkce vám zajistí realizaci čárových kódů, štítků i PPL etiket. Přirozeně se neobejdete ani bez média jako například voskové pásky, samolepicí etikety či třeba pryskyřičné barvící pásky.

Snadná objednávka

Posledním důležitým kritériem je moderní software, na jehož základě vyřešíte veškeré úkony během několika málo kliknutí. Oblíbeným programem na tuzemském trhu je především takzvaný BarTender, který přichází ve čtyřech odlišných verzí. Každá z nich se hodí pro jiný typ podniku, tudíž si na to své přijdou opravdu všichni.

Určitě není nutné složitě shánět jednotlivé potřeby v celém širém okolí a stresovat se s vyhledáváním dodavatelů. Stačí si otevřít internetové stránky profesionálů pod výše vloženými odkazy, prohlédnout si širokou nabídku položek a zvolit si ty nejlepší pro vás. V případě jakýchkoliv dotazů se zeptejte zkušené zákaznické linky a nechte si poradit.

Publikováno: 25. 02. 2023 / Aktualizováno: 05. 03. 2023

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Dvořáková

Tagy: tiskárna | termotiskárna