Proč investovat do zlatých slitků s hologramem?

V dnešní době, kdy jsou investoři stále opatrnější a hledají stabilní a bezpečné formy investic, investiční zlato zůstává jedním z nejtradičnějších a nejspolehlivějších aktiv. Jednou z inovativních forem investice do zlata jsou švýcarské zlaté slitky s hologramem, které nabízejí nejen bezpečnost, ale i jistotu v ryzosti a původu zlata.

Rafinérie Argor-Heraeus: Jednička v garanci ryzosti a původu zlata

Švýcarské zlaté slitky s hologramem jsou vyráběny renomovanou rafinérií Argor-Heraeus. Tato rafinérie patří mezi špičkové výrobce investičního zlata a je známá svou dlouholetou tradicí a precizností. Investoři mohou mít jistotu, že zlato, které drží ve formě těchto slitků, je skutečně ryzí a má původ u renomované rafinérie.

Hologram: Nedělitelná součást zlaté cihličky

Hlavním prvkem, který činí tyto slitky unikátními, je hologram ražený do zadní strany slitku. Tento hologram není obyčejnou nálepkou, kterou by bylo možné odstranit a přenést na jiný slitek. Tvoří nedělitelnou součást zlaté cihličky a představuje inovativní způsob, jak zajistit autentičnost a pravost investovaného zlata.

Kinebar®: Bezpečnostní prvek s historií

Tento hologram je označován jako Kinebar® a je proveden laserem pomocí speciální holografické techniky. Kinebar® je chráněnou obchodní známkou společnosti UBS (Union Bank of Switzerland) a představuje aplikaci difrakčního bezpečnostního prvku, tzv. kinegramu. Tato patentovaná technologie se používá i pro zabezpečení bankovek nebo cestovních pasů a přináší další vrstvu bezpečnosti investicím do zlata.

Nepřekonatelná bezpečnost hologramu

Je důležité zdůraznit, že hologram je patentově chráněná technologie, kterou nelze kopírovat. Tím se výrazně zvyšuje bezpečnost investic, a to obdobným způsobem, jak jsou chráněny pasy vyspělých západních států. Gilošový obraz mění obrys i barvu při mírném pohybu slitkem, což zajišťuje snadnou identifikaci a odhalení případné padělky.

Bezvadná přední strana s přijatelnou cenou

Investoři mohou ocenit, že přední strana slitku je identická se slitky běžné produkce. To znamená, že estetika a kvalita jsou na nejvyšší úrovni. Příjemné je, že zlaté slitky s hologramem nejsou výrazně dražší než slitky obyčejné, což dává investičním příležitostem další atraktivní rozměr.

Investování do zlatých slitků s hologramem od rafinérie Argor-Heraeus je rozhodnutím pro bezpečnost, jistotu a autentičnost. Hologramová technologie, zejména Kinebar®, poskytuje nejvyšší úroveň ochrany proti padělkům a umožňuje investorům klidné spaní vědomím, že drží ve svých rukou skutečné, ryzí zlato. Tyto švýcarské zlaté slitky s hologramem jsou dostupné v e-shopu Zlatovna.cz, který garantuje zlato skladem, 20leté zkušenosti, nejnižší ceny, garanci výkupu, garanci ryzosti a garanci původu. Zainvestujte do bezpečné budoucnosti s zlatými slitky, které spojují tradici s inovací.

Publikováno: 28. 11. 2023

Kategorie: finance

Autor: Tereza Jarošová