PPC reklamu je vhodné nechat odborníkům. Získejte maximální výkon díky profesionálním službám

Oblast tohoto typu reklamy je často mylně považována za jednoduchou a mnoho majitelů e-shopů si ji nastavuje svépomocí. Věřte, že to je jedna z velmi podstatných chyb, kterých byste se měli rozhodně vyvarovat. Nesnažte se šetřit a raději vsaďte na profesionály. Proč?

Jedná se o velmi složitý obor

Při nastavování PPC na porovnávačích zboží či ve vyhledávačích existuje pestré množství úkonů a analýz, které určují vaše zisky, či zbytečnou ztrátu vynaložených prostředků. Drtivá většina laiků si myslí, že čím větší maximální cenu za proklik dají, tím více zákazníků získají. Chcete-li vyhazovat z okna tisíce korun úplně zbytečně, veďte své kampaně přesně takto. Konkurence bude velmi ráda. Svět reklamy na bázi platby za proklik je oborem sám o sobě a vyžaduje kvalifikovaný zásah zkušených odborníků. Jedině ti dokáží zpracovat pořádnou analýzu a nastavit nejvhodnější postup pro každou kategorii zboží. Tam, kde laik získá za 100 vynaložených korun jednoho zákazníka, opravdoví profesionálové zařídí za stejnou částku klidně desítky uzavřených obchodů. Velmi oblíbeným a vyhlášeným poskytovatelem těchto služeb je SEO Consult. Tato společnost se pohybuje v oblasti nejen tohoto typu propagace již pěknou řádku let. Operují nejen u nás, nýbrž je pro ně hračkou třeba i PPC reklama na Slovensku a častým přáním jejích klientů je i PPC reklama v Polsku.

Co nejvíce zákazníků za co nejmenší investici

Tento cíl by měl mít na paměti každý úspěšný majitel e-shopu. Faktem je, že nejlepší poměr ceny a výkonu vám poskytne jen zkušená a prověřená reklamní agentura. Samozřejmě se nejedná pouze o platby za proklik, ale to samé platí pro každou další oblast reklamy. Chcete-li mít výsledky, spolehněte se na odborníky.

Publikováno: 28. 04. 2022

Kategorie: Podnikání

Autor: Milena Dvořáková