Osobní bankrot: Způsob, jak se konečně zbavit až 70 % dluhů

Uvrtat se do dluhů není ani zdaleka tak složité, jako se z nich opět dostat. Můžete se to stát opravdu každému a mnohdy stačí jen málo. Rodinná krize nebo nečekaná výpověď v zaměstnání jsou jen špičkou ledovce. Pokud se v podobné situaci nacházíte právě teď, neschovávejte hlavu do písku a začněte jednat. Dluhy se totiž samy nevyřeší a nečinností je naopak prohloubíte. Jedním z efektivních řešení je oddlužení, díky kterému vám může stát odpustit až 70 % všech dluhů. Cesta k úspěchu je však poměrně náročná a budeme-li se o osobní bankrot ucházet svépomocí, pravděpodobně neuspějeme.

Neřešte své problémy sami a vyhledejte odbornou pomoc

Málokdo z nás se v jurisdikci (která se navíc neustále mění) orientuje natolik, aby byl schopen podat návrh na oddlužení tak, aby bylo vyslyšeno. Stačí nepatrná chyba a soud váš případ nekompromisně smete ze stolu. Mnohem jistější je odborná pomoc od někoho, kdo pomáhá lidem v těžké situaci již mnoho let a má s celým procesem bohaté zkušenosti. Díky odborníkům mohou být vaše finance v dohledné době opět v pořádku

Nevíte jak na to? Obraťte se na poradenskou společnost

Prvním krokem je konzultace (zdarma), v rámci které vám budou zodpovězeny všechny otázky a vyhodnoceny šance na úspěšný osobní bankrot. Dojdou-li odborníci k závěru, že je ve vaší situaci oddlužení neefektivní nebo nemáte šanci uspět, služby vám neposkytnou. Některé nepříliš solidní firmy však klienty ženou do insolvence i v případě, kdy jsou si vědomy toho, že není reálná šance na úspěch. Za své služby si přitom účtují nemalé částky - proto buďte při výběru poradenské firmy velmi obezřetní a řiďte se referencemi.

Publikováno: 10. 08. 2018 / Aktualizováno: 09. 02. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Milena Dvořáková