Proč úspěšní podnikatelé relaxují v kasinech?

Průzkumy jisté zahraniční agentury ukázaly, že mezi nejoblíbenější kratochvíle byznysmanů patří takzvané sporty pro bohaté a hazard. V těch dokonce podnikatele utápí obrovské částky, které značně převyšují roční poplatky za členství v prestižních golfových klubech. Paradoxní je, že se často jedná o velmi inteligentní lidi s nadprůměrným ekonomickým myšlením. Jak je tedy možné, že bez zaváhání protočí desítky a často i stovky tisíc v ruletě a dalších populárních hazardních hrách? Psychologové v tom mají jasno, gamblerství je nemoc, která se nevyhýbá žádné sociální vrstvě.

Proč v kasínu většinou nevyhrajete?

Movitější hráče sice nefascinují hrací automaty v putykách x-té cenové kategorie, což ovšem nic nemění na tom, že v herně utratí daleko více peněz než štamgasti v hospodách. Dost možná jste někdy o podobné kratochvíli přemýšleli i vy. Kasína mají něco do sebe a jejich kouzlo netkví jen ve vidině snadno získaných peněz, ale především v atmosféře. Krásné ženy, kvalitní alkohol a možnost navázat zajímavé obchodní styky – to jsou hlavní argumenty, proč se většina z nás vydá právě do kasína. Bohužel se však jedná i o důvody, proč k ránu odcházíme s prázdnou peněženkou a těžkou hlavou. Chcete-li skutečně se skutečně jen pobavit a navázat nová partnerství, vezměte si s sebou jen pár drobných. Naditá peněženka zbytečně svádí ke hraní a šance na výhru klesá s každou vypitou sklenkou. Pokud jste se rozhodli vyhrát, raději zůstaňte doma. Tam se vám bude hrát ruleta či poker mnohem lépe.

A proč vám to doma půjde od ruky?

Nechceme vás nabádat k hazardu, ovšem v klidném domácím prostředí se šance na výhru zvyšují. Vaše myšlení není ovlivňováno negativními faktory jako je zmíněný alkohol, ženy a hluk. Kromě toho máte mnohem více času na rozmyšlenou. Virtuální kasína hráče nestresují časovým limitem a je jen na něm, kdy se rozhodne vsadit. To přímo nabádá k vedení komplexních statistik a zkoušení nejrůznějších kombinací. Ještě předtím, než proměníte peníze za virtuální žetony, můžete všechny nabízené hry vyzkoušet bezplatně. Nevíte-li, jak na to, přečtěte si pravidla v encyklopedii hazardu icasina.sk. Kromě „zaručených“ tipů tam najdete i celou řadu zajímavých článků, které jsou s hazardními hrami spjaty. A rada na závěr? Hazardním hrám se raději vyhněte obloukem a investujte peníze do něčeho, co vám je skutečně rozmnoží. V kasínu může dlouhodobě vyhrávat jen ten, kdo baští k snídani čtyřlístky. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Publikováno: 10. 08. 2018

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Dvořáková