Investování do prestižního studia se v dnešní době, kdy je inflace vysoká, jistě vyplatí

Studujte, rozšiřte si své obzory a mějte mnohonásobně vyšší pravděpodobnost na úspěch – v dnešní době je to více než důležité. Vyzkoušejte studium na Cardiff Academy, které vychází ze zkušeností prestižních zahraničních univerzit. Díky spolupráci se školami, univerzitami a dalšími vzdělávacími institucemi, nabízí moderní a vysoce efektivní formu vzdělání. Vyberte si svůj program a buďte ještě více úspěšní.

Studujte na Cardiff Academy

Abyste uspěli jako manažer, vypořádali se s konkurencí, vše vyžaduje cílevědomou práci, a především výdrž. K tomu také analytický přístup, kritické myšlení a inovační postupy. Pokud budete studovat na Cardiff Academy, získáte nejen titul, ale také získáte nové kontakty, pevné vazby a zkušenosti, které jsou velice důležité. Seznamte se s nejnovějšími trendy ve vámi vybraném oboru. Celkově je studium zakončeno závěrečnou prací a její obhajobou. Jaký zvolíte program? Bude to MBA, BBA, DBA či LLM?Studium DBA

Tento i ostatní programy probíhají online. Pokud potřebujete flexibilní studium, online studium je pro vás ideální možnost. Program DBA trvá přibližně 12 měsíců a skládá se z osmi předmětů. Čtyři jsou předměty povinné a čtyři z nich volitelné. Stačí si jen vybrat z nabídky programu DBA a můžete začít ještě dnes.

Studium BBA

Studium BBA je vhodné pro lidi s ukončeným středoškolským vzděláním s maturitní zkouškou. Programy trvají přibližně devět měsíců a skládají se ze šesti předmětů. Tak jako u výše zmíněného programu, má i tento půlku předmětů volitelných a druhou půlku povinných. Výstupem každého modulu je postupová práce či test. Student se také může setkat s vědomostním testem tvořeným z dvaceti otázek.

Studium LLM a MBA

Program LLM je online unikátní forma manažerského postgraduálního vzdělávání. Stejně jako u každého jiného programu zmíněného v tomto článku, budete mít i v rámci tohoto programu přístup k intranetu, sylabům a online knihovně. Studium trvá dvanáct měsíců a obsahuje deset předmětů. V rámci programu si studenti volí pět předmětů a pět jich je pevně daných. Chcete-li prohloubit znalosti práva, měli byste mít minimálně bakalářské vzdělání nebo prokazatelnou praxi v oboru.

U programu MBA, kde máte v nabídce deset oborů, budete studovat přibližně dvanáct měsíců. Podmínky k přijetí jsou ukončené bakalářské vzdělání nebo prokazatelná praxe. Přes záložku PŘIHLÁŠKA se dostanete k našemu formuláři, který vyplníte a odešlete. Po odeslání přihlášky vás kontaktuje studijní referentka s dalšími informacemi a postupem.

Publikováno: 07. 02. 2023 / Aktualizováno: 12. 03. 2024

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Dvořáková