Rychlý úvěr je připraven pomoci v naléhavých situacích

Máte před sebou výdaj, co opravdu nepočká? Potom se podívejte na nabídku nebankovních půjček. Velmi pestrá, doslova jako rozkvetlá zahrada. Dnešní nabídka úvěrových produktů je tak široká, jak nám jen stačí fantazie. Důležitou otázkou pak je, jak bychom si mezi nimi měli vybírat, abychom byli ve finále spokojeni. Nic totiž není samozřejmost, každý z produktů je určen pro jinou cílovou skupinu, a zatímco někteří budou chtít jen malou částku, jiní vyžadují pro řešení aktuální situace řádově i celé desítky tisíc. Hledáte ideál? Pozor, je to jako v lásce, nic není stoprocentní a podle představ. Určitě však oceníte, když poskytovatel má za sebou dlouholetou historii a také kladné ohlasy klientů.

Osobní údaje zůstanou v bezpečí

Jak si tedy sjednat rychlý úvěr? Postup je vlastně velmi jednoduchý a nemusíte kvůli němu nikam osobně. Stačí jen stabilní připojení k internetu, mobil a pár minut vašeho času. Z pohodlí domova, tedy i bez přímého dohledu sousedů, známých a dalších lidí, kteří vás znají od vidění. Nikdo vás neuvidí na pobočce nebankovní společnosti, nebude příležitost k šíření různých pomluv a zaručeným zprávám v okolí. Nebudete na nic čekat, odpověď může přijít rychle. Musíte ale správně vyplnit všechny údaje ve formuláři, jenž poslouží k ověření totožnosti žadatele. Důležité je i potvrzení o příjmu, kde ve finále stačí výpis z bankovního konta za poslední čtvrtletí. Samozřejmě, proč by po vás poskytovatel úvěru měl chtít nějaké zvláště důvěrné informace? K tomu není důvod ani ze zákona!

Půjčit si můžete jen tisícovku

A jak velkou sumu pro vás má rychlý úvěr přichystanou? Záleží samozřejmě na tom, kolik přesně potřebujete, protože jsou obvykle stanoveny dva mantinely, ve kterých byste se měli pohybovat. Minimální částka pro podobné jednání je tisícikoruna, maximem pak hned 30 000 Kč, takže si zvolte podle svého nejlepšího uvážení. Lhůta splatnosti? Nabízí se čtveřice možností, konkrétně pak 1, 2, 3, ale i 4 týdny. Bude to pro vás v pořádku? 28 dnů aneb nejzazší termín, který je možné nastavit. Kdyby snad ale došlo ke komplikacím, řešení je připraveno. Odklad až o další čtyři týdny za poplatek, není tedy důvod k velkému stresu!

Jak si vlastně zvolit poskytovatele?

Aby se půjčka 15 tisíc stala brzy realitou, měli byste si vybrat vhodného poskytovatele, jenž bude vyhovovat vaší původní představě. Obezřetnost je zcela namístě, pokud jde o finanční záležitosti, není důvod k nějakým velkomyslným kompromisům. Takové jednání by pak mohlo ztížit celou naši situaci. Zodpovědný pohled na věc je zcela zásadní, volit musíme maximálně pečlivě. Na co se zaměřit především?
  • České sídlo. Hodně napoví, protože poskytovatel maximálně dbá na svou veřejnou vizitku.

  • Dostupné reference. Ideálně pak ve velkém množství. Pozitivní ohlasy prostě budí důvěru.

  • Webová prezentace na úrovni. Ano, i zdánlivá maličkost je důležitá, přehlednost je namístě.

Jednoduchý formulář je už připraven

Snadná věc, představit se, ověřit trvalý příjem a pak už pouze zvolíte příslušnou částku a lhůtu splatnosti, o níž máte aktuálně zájem. Posouzení pak vlastně může být otázkou několika málo minut. Při rozhodování se samozřejmě není kam spěchat, jde o zodpovědný krok, o němž byste měli být stoprocentně přesvědčení. Proberte jej samozřejmě i se zbytkem rodiny, ať máte ve společné domácnosti naprosto jasno o všem, co se právě děje. Nerozhodujte se ukvapeně, raději si všechno několikrát promyslete. Máte přece čas a určitě nejde o každou vteřinu! Pokud si nejste jistí, možná najdete i jiné řešení, než je krátkodobá půjčka. Ta by měla především pomáhat, jejím cílem není dělat záležitosti ještě těžší. Naopak, půjčka 15 tisíc je to spíše pomocná ruka v případě obtíží.

Publikováno: 05. 02. 2022

Kategorie: Finance

Autor: Milena Dvořáková