Moderní plastové popelnice pro třídění komunálního odpadu

Plastové popelnice se staly nedílnou součástí našich domácností a městské infrastruktury. Jsou nepostradatelné pro efektivní sběr a třídění komunálního odpadu. Mezi nejběžnější varianty patří modré popelnice o objemech 240 litrů a 120 litrů. Tyto nádoby nejenže usnadňují proces třídění odpadu, ale také splňují nejvyšší normy kvality.

240litrová modrá popelnice pro široké spektrum odpadu

Velká plastová popelnice 240 litrů patří mezi nejběžnější městské prvky. Mnozí ji znají jako modrou popelnici, která slouží pro třídění komunálního odpadu. Tato modrá nádoba vyniká nejen svým objemem, ale také několika důležitými vlastnostmi.

Plastová kolečka o průměru 200 mm jsou tichá a umožňují velmi jednoduchou manipulaci s popelnicí. Díky nim můžete tuto nádobu snadno přesouvat, aniž byste se museli trápit s těžkým zdviháním. Maximální zatížení činí 60 kg, což je více než dostačující pro většinu domácností.

Popelnice o objemu 240 litrů se vyrábí z kvalitního polyetylenu, což zaručuje jejich velkou pevnost a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Polyethylen je navíc materiál, který se velmi snadno udržuje a čistí. Tím je zajištěna dlouhá životnost popelnice a minimalizuje se potřeba výměny.

Důležité je i to, že plastové popelnice o objemu 240 litrů splňují normy CE a EN 840, což znamená, že prošly důkladnými testy a jsou bezpečné a kvalitní pro použití v našich městech a domácnostech.

120litrová modrá popelnice pro malé odpadové množství

Pro ty, kteří neprodukují tak velké množství komunálního odpadu, je zde také modrá popelnice 120 litrů. I tato verze nabízí všechny výhody plastových popelnic a je určena opět pro třídění odpadu.

Stejně jako u větší varianty jsou její součástí plastová kolečka o průměru 200 mm, která umožňují jednoduchou manipulaci, a maximální zatížení činí 60 kg. Materiál v podobě polyethylenu zajišťuje pevnost a odolnost popelnice, stejně jako snadnou údržbu.

Také 120litrové plastové popelnice splňují normy CE a EN 840, což znamená, že se i menší verze vyrábí s ohledem na bezpečnost a kvalitu.

Plastové popelnice o objemu 240 litrů a 120 litrů jsou nepostradatelné pro správný sběr a třídění komunálního odpadu. Díky svým vlastnostem, jako jsou plastová kolečka, odolný polyethylen a dodržování norem, usnadňují životy lidí i městských správ. Jsou to nejen nádoby na odpad, ale i symboly snahy o udržitelnou budoucnost a ochranu životního prostředí.

Publikováno: 23. 10. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Simona Jarošová