Jak získat prestižní senior pozici?

Máte zálusk na lepší práci a nevíte, jak na sebe šéfa upozornit? Chcete vyniknout před konkurencí a naučit se i dlouho poté, co jste opustili školní lavice, něčemu novému? Jste tak zaneprázdnění, že nemáte čas sledovat trendy v managementu a máte strach, že vám něco uteče a nebudete stačit držet krok? Pak jste tady správně. Neusínejte na vavřínech a začněte opět studovat. Že jste na to stáři? Nesmysl. Nikdo vás taky nebude posílat na univerzitu třetího věku nebo zpět na fakultu mezi puberťáky. Pro dospělé lidi s určitou praxí je nejvhodnějším typem vzdělání studium MBA , které lze realizovat kombinovanou formou na European School of Business & Management. Absolvování ročního programu vám přinese nejen titul MBA, ale otevře vám všechny doposud zavřené dveře. Titul je uznáván jako nejvyšší profesní. Stoupnete v očích svého šéfa v ceně.

​Jak na to?

Studium MBA trvá jeden rok. Probíhá v českém jazyce a kombinuje moderní e-learning s interaktivními workshopy. Studium se dělí na tři bloky a každý blok je dále rozdělen na jednotlivé moduly. European School of Business & Management nabízí 22 specializací, v nichž je možné studovat například andragogiku, bankovnictví, pojišťovnictví, ekonomiku, sportovní management, projektový management, soft skills, psychologii pro manažery, projektové řízení a další. Každý si zde vybere to své.

​Studium na zkoušku

Nejste si jistí? Studium MBA lze otestovat na měsíc při tak zvaném studiu na zkoušku. Pokud se po uplynutí této lhůty rozhodnete ve studiu pokračovat, nic vám nebrání k úspěšnému zakončení celého programu a získání titulu MBA. Uchazeč o studium programu MBA musí doložit diplom o ukončeném vysokoškolském vzdělání, a to minimálně v bakalářském studijním programu, nebo ukončené profesní vzdělávání v programu BBA. Ke studiu může být přijat i uchazeč bez vysokoškolského vzdělání, a to na základě udělení výjimky v případě prokazatelně doložené manažerské praxe a maturitního vysvědčení.

​Školné na splátky

Výhodou ESBM je, že si školné můžete rozložit až do 12 splátek. Školné zahrnuje vše, co potřebujete k úspěšnému absolvování studia, včetně mnoha benefitů, a to například možnost zahájit studium kdykoliv během roku, neomezený přístup do studentské sekce s vlastními studijními materiály, libovolný výběr z několika termínů prezenčních seminářů dle vlastních preferencí a časových možností. Studium je postaveno na Oxfordském modelu výuky, který efektivně propojuje teorii s praxí, rozvíjí schopnosti a dovednosti každého studenta. Podejte si přihlášku ještě dnes.

Publikováno: 10. 01. 2022

Kategorie: Práce

Autor: Milena Dvořáková