Proč investovat do studia MBA?

Každý má své profesní sny, ať už toužíme po lepší pozici, vyšším platu nebo dovednosti být úspěšnými v obchodním světě. Získání titulu MBA na Cardiff Academy může být tím, co vám pomůže tyto sny naplnit.

Pro koho je studium MBA vhodné?

Studium MBA je cenné nejen pro manažery a vedoucí pracovníky, ale také pro podnikatele a ty, kteří plánují založit vlastní firmu či se posunout v kariéře. Po úspěšném absolvování a obhájení závěrečné práce, získáte prestižní titul MBA (Master of Business Administration), což vám otevře nové možnosti v kariéře.

Jak dlouho studium MBA trvá a jak probíhá?

Délka studia je obvykle jeden rok, a co je výjimečné na studiu na Cardiff Academy, můžete studovat online z pohodlí domova kdykoli a odkudkoli, a to plně v českém jazyce. Máte na výběr z jedenácti různých programů MBA, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašim profesním cílům. K dispozici máte po celou dobu studia mnoho studijních materiálů, online knihovnu, prezentace i bonusové materiály.

Povede vás tým zkušených lektorů, kteří mají znalosti z praxe a často jsou sami majitelé firem nebo manažeři na vysokých pozicích. Během studia MBA se naučíte také propojovat teorii s praxí. Investice do studia se vyplatí, protože získáte mnoho znalostí i praktických zkušeností, zlepšíte si kritické myšlení a uděláte zásadní krok ke kariérnímu růstu a profesnímu úspěchu.

Kde se na studium MBA přihlásit?

Začít studovat MBA je jednoduché, stačí vyplnit online přihlášku, která vám zabere jen několik minut. Váháte, zda Vám bude studium na Cardiff Academy vyhovovat? Stačí kontaktovat studijní oddělení a naše studijní referentky Vás provedou celým studiem na online schůzce.

Publikováno: 07. 02. 2024

Kategorie: Tipy

Autor: Simona Jarošová